KONST / Litografier / Färglitografi 13603054
nr 1360 3054
Per-Olof Olsson
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Konditori. Signerad, numrerad 351/360. Motivet: 29x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:15:58
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Per-Olof Olsson
Läs mer om Per-Olof Olsson